Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

piątek, 26 maja 2017

Akademie Klasy Ekstra w Myślenicach

Już w najbliższy piątek, 26 maja, o  godz. 11:00, w bazie szkoleniowej Wisły Kraków SA przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach odbędzie się kolejna edycja Akademii Klasy Ekstra. 

Projekt organizowany jest przez Fundację Ekstraklasy oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki przy wsparciu klubów Ekstraklasy. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski.

- Pomysł na Myślenice padał już podczas poprzednich edycji, ale teraz zdecydowaliśmy się na ten krok, ponieważ chcemy zachęcać dzieci z okolic do identyfikacji z Wisłą Kraków – mówi Dyrektor Akademii Rafał Wisłocki. – Zapraszamy wszystkich uczniów szkół w Myślenicach i liczymy, że wynik z wrześniowej edycji zostanie pobity - i to znacząco – dodaje. Podczas Akademii Klasy Ekstra dzieci zmierzą się w trzech kategoriach wiekowych: U-11, U-9 oraz U-6. Oprócz miniturniejów uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji. Będą m.in. stanowiska z bramkami celnościowymi czy maszyna sprawdzająca refleks młodych adeptów. Nie zabraknie również konkursów, atrakcji i upominków. Obecność swoją zapowiedzieli piłkarze Białej Gwiazdy, na których autografy z pewnością polować będą najmłodsi. 

- Nie ograniczamy się do Krakowa. Mamy nadzieję, że to wydarzenie zachęci dzieci do treningów i aktywnego spędzania czasu wolnego. By później, tak jak Sławek Chmiel czy Bartek Matoga, którzy trafili do nas z Myślenic właśnie, mogli z dumą reprezentować barwy Wisły Kraków, a w niedalekiej przyszłości reprezentacji Polski – tłumaczy Dyrektor Akademii. Wstęp jest wolny, początek o godz. 11:00. Zapraszamy!
Akademie Klasy Ekstra

Czas: 26 maja (piątek), godz. 11:00-16:00
Miejsce: Baza szkoleniowa Wisły Kraków SA przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach
WSTĘP WOLNY!