10044 9607 festiwal logo 2Myślenicki Festiwal Lata 2017 odbędzie się w ostatni weekend lipca, a koncertować najprawdopodobniej będą Ewa Farna oraz zespół ENEJ.

W tym roku Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach wraca do sprawdzonej formy i samodzielnie będzie organizatorem Myślenickiego Festiwalu Lata. Przyczyniły się do tego ubiegłoroczne problemy, kiedy to organizatorem imprezy było Radio ESKA w cyklu Letnia Scena ESKI.

Termin Myślenickiego Festiwalu Lata został dostosowany tak, aby nie kolidował z podobnymi imprezami plenerowymi w najbliższej okolicy - będzie to zatem sobota 29 lipca oraz niedziela 30 lipca.

W ciągu ostatnich kilku tygodni pracownicy magistratu przeprowadzili ankietę wśród mieszkańców na temat organizacji tegorocznej imprezy.

Pytania były otwarte, a kilkuset ankietowanych wymieniało przeróżnych artystów, których chcieliby zobaczyć podczas tegorocznych dni naszego miasta. Obecnie Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach jest na etapie ogłoszenia przetargu dotyczącego organizacji imprezy plenerowej, gdzie głównymi gwiazdami mają być Ewa Farna oraz ENEJ. Oficjalnie potwierdzić koncerty będzie można dopiero w momencie rozstrzygnięcia przetargu i po podpisaniu umów z artystami.

Zapytania dotyczące możliwości koncertów w Myślenicach wysłano do kilku wykonawców najczęściej pojawiających się w ankietach. Od niektórych otrzymano odpowiedzi o braku dostępności w terminie 29-30 lipca. Pominięty został występ zespołu Cypis, którego repertuar nie nadaje się na występ na tego typu imprezach. Jego propozycję proponowali głównie uczniowie szkół średnich. Niedostępny w tym terminie jest natomiast Zenon Martyniuk i zespół Akcent, w związku z czym jeśli nic nie stanie na przeszkodzie koncertować podczas tegorocznej imprezy będą Ewa Farna oraz ENEJ.

W ankiecie wzięło udział ponad 600 osób lokalnego społeczeństwa w różnym wieku. Głosowanie było możliwe zarówno za pomocą wypełnienia elektronicznego formularza na naszej stronie internetowej jak również poprzez wypełnienie ankiety w wersji papierowej. Przeprowadzono ją na terenie miasta oraz w myślenickich szkołach średnich.

Wyniki ankiety dot. Myślenickiego Festiwalu Lata

myslenicki festiwal lata 2017 ankieta

Wiek respondentów:

wiek

 *w ankiecie dotyczącej wieku wykorzystano wykres z formularza internetowego, natomiast analiza propozycji Mieszkańców dotyczy zarówno wyników ankiet papierowych jak i internetowych.

Kalendarz wydarzeń

<<  Lutego 2017  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728     

Clipboard10

 Clipboard12

  Clipboard08

   Available on the App Store black

 
Clipboard02
 
750x200 piece

MSiT plan miasta

baner solary mały

niskaemisja baner

samoobrona

zwrot podatku

ustawa_smieci

pow_baner

ramka_czysta_woda

logo_sms

Logo-Małopolska-V-RGB

polityka cookies 

bipepuap

Naszą witrynę przegląda teraz 137 gości