Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

poniedziałek, 09 kwietnia 2018

Górski Runmageddon w Myślenicach - ekstremalna propozycja na długi weekend

Trzy dni niecodziennych wyzwań, sześć formuł ekstremalnych biegów z przeszkodami, wszechogarniająca sportowa atmosfera to propozycja organizatorów Runmageddonu na majowy weekend w Małopolsce. W dniach 4-6 maja br. dzieci, młodzież i dorośli będą mogli wziąć udział w wyzwalającej endorfiny przygodzie - Górskim Runmageddonie w Myślenicach.

Myślenicka edycja pozwoli sprawdzić swoją siłę i charakter każdemu, kto zamiast spędzać pasywnie długi weekend na kanapie, woli wystartować w ekstremalnym wyścigu. 3 kilometrowy bieg Intro z ponad 15 przeszkodami, to dobry dystans, dla tych, którzy pierwszy raz powiedzą „tak” Runmageddonowi. Rekrut - ulubiona formuła umiarkowanych biegaczy zmusza do wysiłku na odcinku 6 km i pokonania ponad 30 przeszkód. Classic, stawia poprzeczkę jeszcze wyżej, dwa razy dłuższa trasa ( 12 km ) najeżona będzie co najmniej 50 przeszkodami. Formuły: Hardcore, Ultra to już zdecydowanie biegi dla weteranów lub biegaczy z dużym doświadczeniem. Pierwszy z nich to trasa 21 kilometrów naszpikowana 70 morderczymi utrudnieniami, a drugi to 42 kilometry z 140 katorżniczymi przeszkodami.

Runmageddon to wyzwanie prawie dla każdej grupy wiekowej. Dzieci od 4 do 11 roku życia mogą wystartować na dystansie jednego kilometra z ponad 10 przeszkodami w formule KIDS. Młodzież od 16 do 17 roku życia może wziąć udział w biegu Intro i Rekrut. Musi jednak stawić się przed biegiem w biurze zawodów z opiekunem prawnym. Dorośli sami decydują, z którym dystansem i jaką liczbą przeszkód mają ochotę się zmierzyć. Więcej informacji o zasadach biegu znaleźć można na stronie organizatora: https://bit.ly/2Izx6BD

Zapisy internetowe na stronie organizatora: https://bit.ly/2GO8IuY potrwają do środy, 2 maja, do godziny 15:00. Dlatego chętni, którzy chcieliby spędzić aktywnie długi weekend, mają jeszcze szansę wybrać bieg dla siebie i poczuć smak Runmageddonu.