Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

poniedziałek, 08 maja 2017

Informacja dot. wymiany pieców

W związku z pojawiającymi się coraz częściej pytaniami dotyczącymi dotacji na wymianę pieców  uprzejmie informujemy że:

Wnioski o przydzielenie Gminie środków zewnętrznych z przeznaczeniem na dotacje do wymiany źródeł ogrzewania zostały złożone w Urzędzie Marszałkowskim. Są one obecnie w trakcie rozpatrywania. Czekamy na zakończenie procedury ich weryfikacji.

Po unieważnionym przez Urząd Marszałkowski pierwszym przetargu na audytorów w dalszym ciągu czekamy na wyłonienie firmy, która będzie na terenie naszej Gminy wykonywać audyty energetyczne budynków. 

Do nowego przetargu zgłosiło się 10 firm. Pracownicy Urzędu Marszałkowskiego sprawdzają  i weryfikują przedstawione oferty. Mamy nadzieję, że już niedługo dokonają wyboru i kolejny etap wymiany źródeł ogrzewania rozpocznie się w naszej Gminie.