Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Multimedia

wtorek, 06 czerwca 2017

Myślenickie Parkowanie z mocą atrakcji dla najmłodszych

Przed najmłodszymi i nieco starszymi mieszkańcami i Myślenic powstało wesołe miasteczko w Parku na Zarabiu z dmuchanymi zjeżdżalniami, trampolinami, sceną, warsztatami artystycznymi, plenerową galerią MOKiS, malowaniem buziek, gigantycznymi bańkami mydlanymi, zwierzątkami z balonów i wieloma innymi atrakcjami.

Kolejnej edycji Myślenickiego Parkowania towarzyszyła znakomita pogoda, a dopisała także frekwencja dzieci wraz z rodzicami. Przez cały czas na scenie trwały występy artystyczne, pokazy taneczne, czy też pokaz sekcji judo. Ponadto swoją obecnością na Zarabiu imprezę uświetnił tegoroczny Mistrz Europy w downhillu Michał Śliwa. Na specjalnie przygotowanym torze, pochodzący z Myślenic Mistrz Europy przeprowadził dla dzieci trening ekstremalnej jazdy na rowerze.

Partnerami naszego wydarzenia byli Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda, TG Sokół z sekcją judo oraz sekcją taneczną, Teatrzyk Skrzat z Krakowa, Zumba Kids z instruktorem Anną Pospułą, Szkoła Podstawowa w Zasani. Ponadto imprezę zabezpieczali strażacy z OSP Śródmieście - serdecznie dziękujemy!

Myślenickie Parkowanie 2017

fot. Michał Zięba