Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Multimedia

poniedziałek, 30 stycznia 2017

Twój pomysł na aktywne ferie w Myślenicach!

Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach dołożył wszelkich starań, aby pomóc w przygotowaniu jak najlepszej oferty dla mieszkańców oraz turystów na czas ferii zimowych. Poprzez zróżnicowane propozycje zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych atrakcji nie zabraknie.

Sport Arena Myślenice - szusuj z nami na Chełmie

Narciarze mogą szusować na wszystkich trasach stacji narciarskiej Sport Arena Myślenice, a ponadto z Dworca Autobusowego odjeżdża bezpłatny SkiBus, który dowozi narciarzy wraz ze sprzętem pod sam wyciąg na górze Chełm. Więcej informacji na poniższym plakacie. Stok czynny jest codziennie od 9 do 21:30!

plakat sport arena1

Myślenickie lodowisko - łyżwy w ruch

 Już w grudniu ubiegłego roku wystartowało lodowisko w Parku Jordana, które na czas zimowych ferii funkcjonuje od samego rana do 21:30. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia oraz ostrzenie łyżew. Urząd Miasta i Gminy Myślenice dofinansował pięciowejściowe karnety dla 1722 uczniów lokalnych szkół, a w czwartek 2 lutego odbędzie się Bal Karnawałowy na lodowisku. Tego dnia w przebraniu karnawałowym od godziny 15:00 będzie można za darmo wejść na lodowisko, a organizatorzy imprezy przewidzieli atrakcyjne konkursy, zabawy oraz nagrody dla króla i królowej balu.

lodowisko-plakat

Centrum Wodne Aquarius - tratwa na basenie

W drugiej połowie ferii w centralnej części basenu w Myślenicach zostanie zamontowana dmuchana tratwa, która uatrakcyjni zajęcia na basenie. Urząd Miasta i Gminy doinwestował ponadto karnety dla uczniów gminnych szkół, dzięki czemu również w wodzie będą mieli możliwość aktywnego spędzenia swojego czasu w ferie. 

Ferie z MOKiS - codziennie zorganizowane zajęcia

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza i zachęca do udziału w cyklu wydarzeń pod nazwą ?FERIE Z MOKiS?. Warsztaty, spotkania, filmy oraz atrakcje w Centrum Wodnym ?Aquarius? to tylko niewielka część tego co przygotował MOKiS. Oferta jest o tyle ciekawa, że w programie przewidziano bezpłatne zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Początek już 30 stycznia 2017 roku.

Więcej szczegółów na stronie internetowej mokis.myslenice.pl