Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 20 września 2018

Ostatnia chwila by wziąć udział w Narodowym Biegu Stulecia

Tylko do 21 września można zapisać się na Narodowy Bieg Stulecia – od Bałtyku do Tatr, który już 11 listopada w setną rocznicę odzyskania niepodległości odbędzie się w Myślenicach. Zachęcamy do rejestracji na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl

- Gmina Myślenice zdecydowała się włączyć w Narodowy Bieg Stulecia, który jest imprezą ogólnopolską i jednocześnie wystartuje w kilkudziesięciu miastach na terenie całej Polski. Myślenice organizują ten bieg, aby na sportowo uczcić wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości – mówi Maciej Ostrowski, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Bieg wystartuje 11 listopada 2018 o godzinie 11:11 pod halą widowiskowo-sportową na Zarabiu. Trasa przebiegać będzie z Zarabia, ulicą Piłsudskiego, przez centrum miasta, obok Muzeum Niepodległości, następnie Rynek oraz ulicami Kościuszki, Niepodległości i Daszyńskiego z powrotem na Zarabie. Całość trasy liczy 10 kilometrów, a wyniki każdego z uczestników zostaną dokładnie zmierzone i wpisane do narodowej bazy Biegu Stulecia.

- Obecnie zapisało się już ponad 200 uczestników, a przyjąć możemy co najmniej drugie tyle. Właśnie dlatego zachęcamy do jak najszybszej rejestracji. Koszt pakietu startowego wynosi 50 zł, a w jego skład wchodzi biało-czerwona koszulka techniczna, worek sportowy, a także zapewniony jest medal i dyplom. Ponadto dla zwycięzców przewidujemy wyjątkowe nagrody – dodaje Marek Pajka, koordynator Narodowego Biegu Stulecia w Myślenicach.

Narodowy Bieg Stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości „od Bałtyku do Tatr” - Myślenice
Data: 11.11.2018
Godzina: 11:11
Miejsce: Myślenice, start – Hala widowiskowo-sportowa na Zarabiu

Zapisy do 21.09.2018 na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl

Pakiet startowy podstawowy: 50 zł – koszulka techniczna, worek plecakowy, gadżety Miasta i Gminy Myślenice, medal oraz dyplom
Pakiet startowy ekstra: 
65 zł – zestaw pakietu podstawowego oraz zimowa czapka z logiem