Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Sport

piątek, 18 maja 2018

Wakacje z piłką nożną - edycja 2018 rok

Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie w wyniku otwartego konkursu ofert otrzymało dotację na realizację zadania pn. „Cykl eliminacji gminnych, powiatowych, subregionalnych, finał wojewódzki oraz obóz sportowy dla dzieci w wieku 10-13 lat w ramach projektu WAKACJE Z PIŁKĄ NOŻNĄ”.

Projekt zakłada organizację wakacyjnych turniejów sportowych w piłce nożnej o zasięgu wojewódzkim, skierowany w szczególności do młodych adeptów piłki nożnej w wieku 10 – 13 lat spędzającej wakacje w miejscu zamieszkania, zapewniający dzieciom i młodzieży z terenu Małopolski aktywizację sportową w okresie wakacji. Prawie dwumiesięczne zmagania kończy turniej finałowy w Krakowie, przy uczestnictwie
10 najlepszych drużyn, który ma na celu wyłonienie Mistrza Turnieju.

W zeszłorocznych rozgrywkach "Wakacji z piłką nożną" brały udział nie tylko kluby sportowe. W turnieju pojawiły się drużyny amatorskie, szkolne, parafialne oraz dziewczęce. Finałowe spotkania odbyły się na boisku w Krakowie-Swoszowicach, gdzie nagrodzono zwycięskie drużyny. Pierwsze miejsce zdobył zespół MKS Trzebinia, pokonując w finale 2:0 Rabę Dobczyce. Miejsce na podium przypadło także drużynie MOSiR-u Bochnia. Zwycięska drużyna oprócz zawieszonych na szyjach medali, pucharu i uścisków dłoni pojechała na tygodniowy obóz sportowy w Zawoi.

Zgłoszenia drużyn należy nadesłać do organizatora, w terminie do dnia 30 maja br.

Więcej informacji dostępnych w biurze organizatora: Kraków, ul. Batorego 2/19 pod numerem telefonu 12 633 02 50, 12 633 05 60, e-mail: mzlzs@onet.pl Koordynatorem programu jest Pan Czesław Ulman.