Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

środa, 27 czerwca 2018

Staś jest nasz! 75 tysięcy uzbierano dla Stasia Wincenciaka

Podczas niedzielnej imprezy charytatywnej na Plaży Trawiastej na myślenickim Zarabiu poświęconej zbiórce pieniędzy na operację i leczenie trzymiesięcznego Stasia Wincenciaka z Myślenic uzbierano w sumie 75 tysięcy złotych. Dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy.

W ramach imprezy odbyły się biegi przeszkodowe, przejazdy samochodami sportowymi off-road, widowiskowe skoki FMS na motorach z pokazami akrobacji w locie, loteria fantowa, pokazy ratownictwa i sprzętu medycznego z pokazami sprzętu medycznego, loterie fantowe i mecz charytatywny Rowerzystów z zawodnikami MMA na stadionie Orła Myślenice. Dochód z każdej z imprez przeznaczono oczywiście na operację i leczenie Stasia Wincenciaka.

- Dziękuję Wam wszystkim za nieocenioną pomoc. Za to, że udało się zorganizować taką imprezę w niecały tydzień i każde finansowe wsparcie. Koszty leczenia Stasia są naprawdę wysokie. Do momentu rozpoczęcia imprezy udało nam się zebrać 700 tysięcy złotych, a dzięki kolejnym wpłatom na konto naszej fundacji oraz ciągłym licytacjom ta kwota wciąż rośnie i za to serdeczie dziękujemy. Dzięki za każde wsparcie, modliwtę i dobre słowo - mówi Mikołaj Wincenciak, tata Stasia.

Galeria zdjęć z imprezy

Staś wciąż liczy na pomoc - więcej informacji pod poniższymi linkami:

Strona z licytacjami na Facebooku - Staś Wincenciak - licytacje

Fundacja "Kwałek Nieba" - pomóż Stasiowi

Pomóc Stasiowi można dokonując wpłaty na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”, numer konta 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374, tytułem: 1603 pomoc dla Stasia Wincenciaka.