Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 31 stycznia 2019

Przed nami kolejna edycja Myślenickiego Biegu Ulicznego

10 marca odbędzie się kolejna edycja Myślenickiego Biegu Ulicznego zaliczanego do cyklu Tour de Małopolska. Zapisy ruszyły w połowie grudnia 2018 roku, a do tej pory chęć udziału potwierdziło już blisko 500 osób. Impreza ta, mimo że organizowana dopiero od 2015 roku, zdążyła zyskać dużą popularność wśród biegaczy z całej Polski. Bieg w Myślenicach stanowi doskonałą okazję do rozpoczęcia nowego sezonu biegowego i  sprawdzenia swojej formy po zimowej przerwie.

Zawodnicy będą mieli do pokonania trasę o długości 10 km, poprowadzoną przez Zarabie i Osieczany, ulicami: Piłsudskiego, Zdrojową i Parkową. Meta biegu jak co roku zlokalizowana będzie pod Halą Sportową przy ulicy Zdrojowej.
Każdy, kto potwierdzi uczestnictwo w biegu otrzyma pamiątkowy kubek z własnym imieniem. Natomiast na wszystkich biegaczy, którzy ukończą czeka medal oraz słodka niespodzianka. 

W poprzedniej edycji Myślenickiego Biegu Ulicznego wzięło udział 856 osób, a zwyciężył Adam Czerwiński z Czasławia, który wygrał każdą z dotychczasowych edycji tej imprezy. 

Więcej informacji wraz z  formularzem zapisów i regulaminem zawodów znaleźć można na stronie internetowej organizatorów: www.tourdemalopolska.pl