LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Kultura

środa, 10 lutego 2021

Walentynkowy tydzień – święto zakochanych z MOKIS

W tygodniu poprzedzającym Święto Zakochanych przygotowaliśmy specjalne propozycje programowe, które wprowadzą Was w walentynkowy klimat.

Co w programie? Miłosna poezja Haliny Poświatowskiej, walentynkowe gry memory, warsztaty jak przygotować otulacz na kubek na herbatę dla ukochanej osoby, czy wspólne detektywistyczne zabawy w walentynkowym klimacie. Ponadto playlista najbardziej romantycznych piosenek i przegląd najbardziej romantycznych miejsc w Polsce, a w Święto Zakochanych - dwie znakomite propozycje poetycko-muzyczne. Kącik Zapomnianej Piosenki oraz specjalna odsłona Myślenickiego Salonu Poezji pn. Miłość w piosence. Gośćmi salonu będą znani myśleniczanom wokaliści, którzy zaśpiewają specjalnie wybrane i zaaranżowane piosenki, przedstawiające różne fazy miłosnej relacji.

Zapraszamy do wspólnego przeżywania święta zakochanych z Myślenickim Ośrodkiem Domowej Kultury!

Do Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice, Świetlica w Bęczarce , Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Kino MUZA w Myślenicach, Chór "Hura", Teatr im. Ks.Kardynała Karola Wojtyły oraz Centrum Wodne Aquarius.


Wydarzenie na Fb -> TUTAJ