LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Kultura

poniedziałek, 01 lutego 2021

Ziemia Myślenicka zaprasza na kolędowanie online

Już najbliższy poniedziałek 1 lutego 2021 r. o godzinie 18.00 Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” zaprasza na myślenickie kolędowanie online pn. Hej kolęda, kolęda… Zrealizowane przez Zespół widowisko dostępne będzie w mediach społecznościowych ZPiT Ziemia Myślenicka (facebook i YouTube).

Hej kolęda, kolęda to wydarzenie zrealizowane w oparciu o dorobek artystyczny Zespołu. Pomysłodawcami jego realizacji byli Karolina Druzgała-Pawlak i Tomasz Pawlak. Scenografię przygotowała Natalia Nowacka. Zaś nad przygotowaniem wokalnym pracowali Małgorzata Wątor i Marek Kluza. Za sprawy organizacyjne odpowiadał Kamil Kozieł. Podczas trwającego niespełna 30 minut programu będziemy mogli usłyszeć kolędy w wykonaniu najmłodszych artystów oraz chórzystów z Zespołu. Popularne kolędy i pastorałki – także te w nietypowej aranżacji wybrzmią w ostatnich dniach pory kolędniczej.

- To nie był łatwy w realizacji projekt, zwłaszcza w kontekście panującej pandemii. Chcieliśmy zadbać o bezpieczeństwo naszych artystów, a jednocześnie przygotować ciekawy format online – mówi Piotr Szewczyk, dyrektor Zespołu.

Partnerami nagrania było Miasto i Gmina Myślenice oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Hej kolęda, kolęda… Kolędowanie online z Zespołem Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”
1 lutego 2021 r., godz. 18.00
www.facebook.com/ziemiamyslenicka
www.youtube.com/mokismyslenice