LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 19 września 2023

Nowy eBOK w MZWiK Myślenice

Możliwość wykonania szybkich płatności, skorzystania z elektronicznych formularzy wniosków a także dostęp do geoportalu to tylko część udogodnień dla klientów, które od 12 września udostępnia Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Myślenicach swoim klientom.

Obecną platformę eBOK zastąpi nowa, bardziej intuicyjna i praktyczna wersja. A wszystko to dzięki środkom uzyskanym przez gminę Myślenice z projektu grantowego „Cyfrowa Gmina” w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

eBOK czyli Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta to portal, za pomocą którego każdy klient myślenickiej spółki może mieć dostęp do swoich danych i rozliczeń. Dzięki takiemu narzędziu można więc nie tylko na bieżąco kontrolować swoje zużycie wody i rachunki, zmienić dane, podać stan licznika, ale też zadbać o środowisko, rezygnując z tradycyjnych papierowych faktur.

Nowa platforma pochwalić się może dodatkowymi funkcjami między innymi:

  • możliwością dokonywania szybkich internetowych przelewów, przy pomocy PayPal,
  • wysyłania wniosków i zgłoszeń za pomocą gotowych formularzy elektronicznych bez konieczności ich drukowania i skanowania.
  • dostępem do geoportalu z zaznaczonymi na obszarze całej gminy sieciami wodociągowymi i kanalizacyjnymi a także lokalizacją hydrantów.

Z systemu eBOK Miejskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Myślenicach skorzystać mogą wszyscy Klienci Spółki, którzy posiadają umowę na zaopatrzenie w wodę i odprowadzanie ścieków. Wystarczy wejść na stronę: https://portal.mzwikmyslenice.com.pl/ i zarejestrować się. Proces rejestracyjny jest bardzo prosty. Na stronie logowania do portalu znajduje się film instruktażowy przedstawiający proces rejestracji użytkownika krok po kroku w sposób prosty i przejrzysty. Kliencie mogą również zapoznać się z instrukcjami: jak sprawdzić swoje rozliczenia, jak zmienić dane, czy jak skontaktować się z MZWiK.

Dzięki nowemu eBOK-owi mieszkańcy gminy Myślenice będą mogli załatwić wiele spraw w MZWiK w sposób szybki i przejrzysty bez potrzeby wychodzenia z domu, co najbardziej będzie można docenić podczas ogromnych upałów, burz lub siarczystych mrozów.