Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

środa, 06 maja 2020

Razem przeciw COVID19 – solidaryzujemy się z bohaterami

Mówi się o nich, że są na pierwszej linii frontu i chociaż to nie walka zbrojna, to front jest równie niebezpieczny, front walki z koronawirusem. Od początku epidemii, służby w całej Polsce działają na rzecz ochrony zdrowia obywateli. Zgodnie z hasłem #razemprzeciwcovid19 z pełnym zaangażowaniem wypełniają swoje obowiązki, nie oczekując za to pochwał, czy poklasku. Oczekują jednego - wyrozumiałości, bo tak jak my wszyscy są tylko ludźmi, ludźmi którzy tak jak my mają rodziny i bliskich. Bądźmy solidarni w pandemii. Mamy przecież wspólny cel - wszyscy chcemy być bezpieczni.

- Pandemia koronawirusa to sprawdzian dla nas wszystkich. To czas na zastanowienie się jakim jestem człowiekiem i współobywatelem. Dziś możemy przetrwać dzięki temu, że większość z nas stosuje się do ustalonych reguł gry. W tych trudnych czasach warto zadać sobie pytanie czy zdołamy odrodzić się lepsi, czy zdamy egzamin jako wspólnota?  Tym spotem chcieliśmy podziękować wszystkim bez wyjątku. Niezależnie od tego czy pracują w białych fartuchach, mundurach, czy też tym cichym bohaterom, nieraz zapomnianym, którzy na co dzień w różny sposób ryzykują, pomagają i służą drugiemu człowiekowi. Warto obejrzeć do końca i dzielić się tym materiałem – wszyscy gramy do jednej bramki – mówi Tomasz Burkat, komendant Straży Miejskiej w Myślenicach.

Pomagajmy sobie nawzajem, aby każdy z nas mógł kiedyś wrócić do domu.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego spotu:  Telewizja Internetowa Myślenice-ITV Region Południe, Jarosław Chęć, Dariusz Żmudzki, Ewelina Mielecka–Stankiewicz, Robert Bylica, Dawid Wietrzyk, Tomasz Michalski, Marcin Klimczyk, Roman Ajchler, Bogusław Kęsek, Arkadiusz Miętka, Ewelina Miętka, Monika Klimczyk, Żaneta Król-Michalska, Mateusz Wielocha, Adam Styczeń i innym:  #RazemPrzeciwCovid-19.