Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Sport

środa, 11 listopada 2020

Zmiana formuły Narodowego Biegu Stulecia w Myślenicach

Narodowy Bieg Stulecia w tym roku nie przebiegnie ulicami Myślenic z uwagi na pandemię koronawirusa, natomiast Urząd Miasta i Gminy Myślenice zachęca do indywidualnego udziału w biegu, zakupu pakietu startowego i przesłania wyniku, co stworzy wirtualną rywalizację! Na najlepszych czekają nagrody, a każdy uczestnik w pakiecie startowym otrzyma koszulkę i medal!

Zapisy przyjmujemy do 8 listopada na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl , pakiet startowy kosztuje 39 zł.

Bieg, którego trzecia edycja miała się odbyć w dniu 11 listopada 2020 o godz. 11:11 przyjmie wirtualną formułę. Każdy uczestnik, który zarejestruje się na bieg do 8 listopada, a następnie w przeciągu tygodnia pokona 10-kilometrową trasę, przesyłając nam osiągnięty wynik, weźmie udział w rywalizacji o zwycięstwo dla uczczenia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Najlepsi mogą liczyć na nagrody i gadżety Miasta i Gminy Myślenice.

Zarówno dotychczas zadeklarowani zawodnicy, jak również osoby chętne do rejestracji na bieg, po uiszczeniu opłaty startowej (w pakiecie startowym koszulka+medal) mogą dowolnie wybrać miejsce przebiegnięcia 10-kilometrowej trasy, rejestrując swoją aktywność oraz osiągnięty czas na dowolnym urządzeniu GPS. Zapis pokonanej trasy oraz uzyskanego czasu biegu przesłać do 15 listopada na adres e-mail: mariusz.wegrzyn@myslenice.pl

Zachęcamy do zapisów, czasu pozostało coraz mniej!

Zebrane materiały świadczące o pokonaniu wymaganego odcinka trasy wraz z zarejestrowanym czasem zostaną poddane analizie przez utworzoną w tym celu komisję biegu składającą się z pracowników Wydziału Promocji UMiG Myślenice. Komisja wyłoni zwycięzców biegu w dwóch kategoriach biegowych: kobiet oraz mężczyzn, a zawodnicy, którzy zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody.

Wszystkie pozostałe osoby, które nie biorą udziału w rywalizacji na trasie 10 kilometrów zachęcamy do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu w barwach biało-czerwonych, upamiętniając w ten sposób odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Osoby, które prześlą nam zdjęcie na adres e-mail: mariusz.wegrzyn@myslenice.pl ze swojej dowolnej aktywności sportowej w barwach biało-czerwonej otrzymają pamiątkowy medal upamiętniający to wydarzenie.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia, ale zachęcamy do udziału w rywalizacji sportowej oraz spędzenia aktywnie czasu! Sport poprawia nasze samopoczucie, zdrowie fizyczne oraz psychiczne.

Zarejestruj się na bieg na stronie www.biegstulecia.myslenice.pl