Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

sobota, 18 maja 2019

Zlot Food Trucków już w ten weekend!

Ciężarówki serwujące swoje nietypowe przysmaki po raz kolejny zjadą na myślenickie Zarabie. Już w najbliższy weekend na plaży trawiastej na Zarabiu odbędzie się Rynek Smaków w Myślenicach, czyli kolejny zlot Food Trucków w naszym mieście.

To kolejna wizyta restauracji na kółkach w Myślenicach. W ostatnich latach zloty Food Trucków cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców oraz turystów. Skosztować będzie można klasycznych burgerów, lodów, steków, frytek belgijskich, tostów, czy deserów, a także kuchni i przysmaków z całego świata.

W ramach Rynku Smaków w Myślenicach organizatorzy zapanowali także strefę dla dzieci z dmuchańcami, pokazy kulinarne, warsztaty, a także Mistrzostwa Ostrych Smaków. Przez cały czas trwania imprezy muzyka grana przez śląskich DJ-ów.

Kilkanaście Food Trucków zaparkuje na Plaży Trawiastej na Zarabiu od piątku 17 maja do niedzieli 19 maja. W piątek i sobotę impreza trwać będzie od 12:00 do 22:00, natomiast w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Ten termin musicie zapisać w swoim kalendarzu - szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: Rynek Smaków w Myślenicach - 17-19 maj