Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 11 października 2018

Opłaca się dobrze uczyć – nagrody dla uczniów

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski wręczył pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami dla wybitnie uzdolnionych uczniów Szkół Podstawowych oraz klas gimnazjalnych za wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/18.

- Te nagrody mają być motywacją dla wszystkich uczniów i sygnałem, że opłaca się dobrze uczyć. Każdy z wyróżnionych otrzymał finansowe stypendium. Jak co roku wręczając nagrody wybitnym uczniom powtarzam, że to docenienie ich całorocznej pracy, a często też wiele wyrzeczeń, bez których nie udałoby się sięgnąć po laury w konkursach przedmiotowych oraz notować najlepsze oceny w szkole. Gratuluję wszystkim nagrodzonym - mówi Maciej Ostrowski, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, Maciej Ostrowski.

W sumie wyróżnionych zostało 40 uczniów z terenu Gminy Myślenice. W tym 17 osób, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Myślenicach, 9 uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach, pięciu uczniów Szkoły Podstawowej w Trzemeśni, trzech uczniów Szkoły Podstawowej w Jaworniku, po dwoje uczniów ze Szkół Podstawowych w Drogini i Porębie oraz po jednym uczniu ze Szkoły Podstawowej w Borzęcie i Zasani.

Łączna pula środków przeznaczona z miejskiego budżetu w ramach programu dla wybitnie uzdolnionych uczniów wyniosła 20 500 zł.

Kilka zdjęć z uroczystego wręczenia nagród dla wybitnie uzdolnionych uczniów w Szkole Podstawowej nr 3 w Myślenicach