LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 15 września 2022

Popływaj z Otylią Jędrzejczak w Myślenicach – zapraszamy do zapisów na Otylia Swim Tour

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Fundacja Otylii Jędrzejczak zapraszają uczniów Szkół Podstawowych wraz z rodzicami na wydarzenie Otylia Swim Tour, który odbędzie się 8 października 2022 na Krytej Pływalni Aquarius (ul. Ogrodowa 19, Myślenice).

Otylia Swim Tour to bezpłatne, jednodniowe warsztaty pływackie prowadzone (na pływalni i sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Myślenicach) przez najlepszych trenerów naszego kraju przy udziale byłej reprezentantki Polski w pływaniu Otylii Jędrzejczak.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, które potrafią pływać co najmniej dwoma stylami pływackimi.

Zapisy ruszają 16 września o godzinie 17:00, a rejestrować można się za pośrednictwem strony www.otyliaswimtour.pl (Ilość miejsc ograniczona). Na stronie można też lepiej zapoznać się z projektem.

Zapraszamy do zgłoszeń!

Program dla dzieci, rodziców i trenerów!

Otylia Swim Tour to cykl jednodniowych warsztatów organizowanych w całym kraju. W każdym spotkaniu udział biorą młodzi adepci pływania, którzy przemieszczają się co najmniej dwoma stylami pływackimi (grzbietowy i dowolny). Warsztaty są skierowane także do rodziców i trenerów. Dla każdej z tych grup odbywają się zajęcia z odpowiednio sprofilowana wiedzą.

MŁODZI PŁYWACY

Młodzi adepci pływania biorą udział w zajęciach zarówno na pływalni jak i na sali gimnastycznej. Podczas całego dnia warsztatów dzieci otrzymują dużą dawkę motywacji.

RODZICE

Rodzic jest najważniejszym ogniwem w rozwoju pasji dziecka dlatego jego obecność podczas Otylia Swim Tour jest bardzo ważna. Warsztaty z psychologiem i dietetykiem są istotną częścią spotkań, dzięki którym rodzic jeszcze lepiej wie jak pomagać swojemu dziecku w osiąganiu celów.

TRENERZY

Trener/nauczyciel jak opiekun ma olbrzymi wpływ na rozwój młodego sportowca. Bywa tak, że spędza z dzieckiem wiele godzin. Bywa jego „drogowskazem” do celu i przyjacielem dlatego w Otylia Swim Tour chcemy by trener był częścią projektu.

Harmonogram wydarzenia - 8 października 2022 r.:

Zamknięte zajęcia dla zarejestrowanych dzieci:

  • 8:15 - 9:00 Rejestracja uczestników.
  • 9:00 - 9:25 Oficjalne otwarcie Projektu prowadzi: Otylia Jędrzejczak, uczestnicy: młodzież, rodzice, trenerzy.
  • 9:45 - 11:15 Zajęcia na pływalni dla grupy B i sali gimnastycznej dla grupy A.
  • 11:15 - 12:00 Przerwa na posiłek.
  • 12:05 - 13:15 Wykład Otylii Jędrzejczak dla dzieci, zdjęcia i autografy.
  • 13:15 -14:45 Zajęcia na pływalni dla grupy A i sali gimnastycznej dla grupy B.

Otwarte zajęcia dla rodziców, opiekunów, trenerów, gości:

  • 9:30 - 11:15  Zajęcia z psychologiem sportowym dla trenerów, opiekunów, rodziców.
  • 11:30 - 13:30 Zajęcia z dietetykiem dla trenerów, opiekunów, rodziców.