Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 06 czerwca 2019

Wędkarski Dzień Dziecka w Osieczanach

Na osieczeńskich stawach po raz kolejny zorganizowany został Wędkarski Dzień Dziecka. W trakcie wydarzenia nie zabrakło atrakcji dla dzieci licznie przybyłych wraz z rodzicami.

Specjalnie z myślą o nich organizatorzy przygotowali wiele konkursów z ciekawymi upominkami, czy też nagrodami, do czego w znacznym stopniu przyczyniły się firmy z Myślenic. Starsze dzieci mogły również spróbować swoich sił w łowieniu ryb i wziąć udział w nauce łowienia ryb na muchę oraz różnych technik wędkowania. Wszystko pod okiem specjalistów w tej dziedzinie.

- Już 15 raz z rzędu na łowisku koła PZW Myślenice w Osieczanach odbyła się jedna z największych imprez z okazji Dnia Dziecka organizowanych w naszej gminie przy wsparciu burmistrza. Zawody wędkarskie, szkółka, konkurencje zręcznościowe, animacje oraz jazda konna to stałe atrakcje. Do tego masa lodów, napojów i nagród rzeczowych. Było mi bardzo miło dekorować zwycięzców oraz wręczyć niespodzianki w postaci karnetów wstępu na wesołe miasteczko, które będzie atrakcją Myślenickiego Festiwalu Lata 2019. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w organizacji na czele z Prezesem Stanisławem Szlachetką. Do zobaczenia za rok ! - skomentował wydarzenie wiceburmistrz Mateusz Suder.

źródło: Gazeta Myślenicka\GSI