Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 19 listopada 2020

Znamy zwycięzców tegorocznego Narodowego Biegu Stulecia w Myślenicach

Szymon Ostafin w kategorii mężczyzn i Jolanta Spórna wśród kobiet okazali się najlepsi w trzeciej edycji Narodowego Biegu Stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości „od Bałtyku do Tatr”, organizowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach. W tym roku z uwagi na ograniczenia spowodowane pandemią koronawirusa rywalizacja przyjęła charakter wirtualny.

- Biegacze zarejestrowani do rywalizacji w Narodowym Biegu Stulecia w Myślenicach niestety nie mogli tym razem przebiec ulicami miasta, a nasza rywalizacja przyjęła wirtualny charakter. Każdy uczestnik, który przebiegł 10-kilometrową trasę w dowolnej lokalizacji i przesłał nam osiągnięty wynik potwierdzony urządzeniem GPS, był brany pod uwagę w walce o zwycięstwo w tegorocznym Biegu Niepodległości w kategorii kobiet oraz mężczyzn. Nagrodziliśmy po trzy osoby w obydwóch kategoriach, zwycięzcami okazali się Jolanta Spórna oraz Szymon Ostafin, gratulujemy – mówi Mariusz Węgrzyn z Wydziału Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji UMiG Myślenice.

ZWYCIĘZCY NARODOWEGO BIEGU STULECIA „OD BAŁTYKU DO TATR”

KATEGORIA MĘŻCZYZN

Miejsce 1          Szymon Ostafin                  czas 0:39:17
Miejsce 2          Marcin Stalski                       czas 0:45:38
Miejsce 3          Krzysztof Frączek                 czas 0:47:42

KATEGORIA KOBIET

Miejsce 1            Jolanta Spórna                            czas 0:52:52
Miejsce 2            Joanna Dziadek                           czas 0:53:24
Miejsce 3            Anna Perłowska-Gozdek           czas 0:54:12

Z wszystkimi nagrodzonymi zawodnikami skontaktujemy się w celu odbioru nagród ufundowanych przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetkę, natomiast zgodnie z naszymi zapowiedziami wszyscy, którzy aktywnie spędzili Święto Niepodległości i przesłali nam zdjęcia swojej aktywności dla Niepodległej, otrzymali od nas pamiątkowe medale. Zobaczcie galerię zdjęć z przesłanych aktywności.