LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Sport

czwartek, 08 lutego 2024

I-Ligowa drużyna TKKF Uklejna Myślenice po raz kolejny z kompletem punktów

W dniu 4 lutego zespół TKKF Uklejna Myślenice rozegrał niezwykle emocjonujące spotkania I Ligi Badmintona w Katowicach, gdzie podejmował drużynę gospodarzy AZS UŚ Katowice i zespół z Bierunia- UKS Unia Bieruń. W pierwszym meczu drużyna mierzyła się z zespołem z Bierunia. Po solidnych pojedynkach w wykonaniu myślenickich zawodników pewnie wygrywamy to spotkanie 7:0, nie tracąc nawet seta. W kolejnym TKKF mierzył się z zespołem gospodarza AZS UŚ Katowice.

Atmosfera była niesamowita , a wyniki poszczególnych pojedynków wskazywały na niezwykle zacięte starcie na korcie. Warto zwrócić uwagę że w trzech z nich rozstrzygnięcia zapadły dopiero w trzecim secie, co dodatkowo wzmacniało emocje do samego końca. Ostatecznie wygrywamy to spotkanie 5:2 i dopisujemy kolejne punkty do tabeli ligowej. W Katowicach zespół z Myślenic wywalczył komplet 6 punktów i aktualnie awansował na 6 pozycję w tabeli ligowej.