LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

System informowania SISMS dla smartphonów

Samorządowy Informator SMS jest teraz dostępny w nowej rozszerzonej wersji. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację zarejestrować się w systemie, by otrzymywać szczegółowe komunikaty na temat zagrożeń, awarii czy ważnych wydarzeń na terenie Miasta i Gminy Myślenice.

Na terenie Gminy Myślenice Samorządowy Informator działa już od maja 2011 roku i jest dostępny dla wszystkich posiadaczy telefonów komórkowych. W ważnych sytuacjach dla danego regionu, komunikaty są kierowane do zarejestrowanych użytkowników.
Nowy system (dla smartpnonów) umożliwia przesyłanie znacznie dłuższych informacji, jak również dodawanie do nich np. zdjęć czy plików audio. W zależności od rodzaju komunikatu wyświetlają się one na szarym tle - informacje, czerwonym - alarmy i żółtym - ostrzeżenia. Wszyscy użytkownicy którzy są zarejestrowani w systemie nadal będą otrzymywać powiadomienia, w takiej formie jak dotychczas (SMS).

Rejestracja może odbyć się przez formularz online lub przez telefon.

Przy pierwszej rejestracji użytkownik musi odesłać akceptację dla regulaminu poprzez SMS o treści ZGODA

INSTRUKCJA REJESTRACJI W SYSTEMIE (smatphone)

Czytaj więcej na temat Samorządowego Informatora SMS na użytkowników telefonów komórkowych

Podstawowym założeniem systemu jest bieżące dostarczanie informacji o charakterze lokalnym z zaufanego źródła. System dla użytkowników jest bezpłatny i restrykcyjnie przestrzega zasad wymaganych przez RODO. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych w UMiG Myślenice - Aneta Maciejewska, Wydział Ogólnoadministracyjny tel. 12 639 23 14, e-mail: oa@myslenice.pl