LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Projekt "Szkoła na narty"

Gmina Myślenice prowadzi projekt jazdy na narty dla uczniów szkół podstawowych, współfinansując zajęcia z własnego budżetu.

Szkoła na narty – myślenicki projekt nauki jazdy na nartach dla uczniów szkół podstawowych”

W projekcie weźmie udział 175 uczniów z 17 szkół podstawowych w Gminie Myślenice.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie "Szkoła na narty 2022" w Gminie Myślenice

Karta zgłoszeniowa do udziału w projekcie


Informacja o programie "Jeżdżę z głową" w roku szkolnym 2020/21

Szkoła na narty - myślenicki projekt nauki jazdy na nartach

Gmina Myślenice organizuje projekt nauki jazdy na nartach dedykowany uczniom szkół podstawowych. Obecnie w szkolnych sekretariatach prowadzony jest nabór dla uczniów. Projekt obejmie siedem wyjazdów na narty oraz dwugodzinne zajęcia na stokach Sport Arena Myślenice na Górze Chełm oraz Górce Wrażeń na Zarabiu.

- Zapraszam do zgłoszeń uczniów szkół podstawowych z Gminy Myślenice, zdecydowaliśmy się umożliwić dzieciom naukę jazdy na nartach na stokach Sport Arena Myślenice. W projekcie weźmie udział 180 uczniów szkół podstawowych, a program "Szkoła na narty" obejmuje siedem wyjazdów na stok, obejmując transport, opiekę nauczyciela, dwugodzinny karnet, wypożyczenie sprzętu oraz instruktora narciarstwa - mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Budżet programu wynosi 186 tys. zł, jednak ostateczna kwota dofinansowania z miejskiego budżetu będzie znana dopiero po zamknięciu zgłoszeń we wszystkich szkołach podstawowych na terenie Gminy Myślenice.