LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 31 października 2023

Nowy prezes ZUO Sp. z o.o. w Myślenicach

Decyzją Rady Nadzorczej z dnia 23 października 2023 r. Janusz Szczeciński został jednogłośnie wybrany nowym prezesem Zakładu Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. w Myślenicach.

- Powołanie na stanowisko Prezesa Zarządu Zakładu Utylizacji Odpadów w Myślenicach to dla mnie nowe wyzwanie zawodowe. Dziękując za okazane zaufanie, chcę zapewnić, że dołożę wszelkich starań, aby efekty wykonywanych przeze mnie obowiązków znajdowały odzwierciedlenie w świadczeniu Mieszkańcom usług na jak najwyższym poziomie przy jednoczesnym utrzymaniu możliwie najniższych cen. W realizacji misji pomoże mi wieloletnie doświadczenie, sumienność oraz wiedza, którą wciąż zgłębiam. Mam nadzieję także na efektywną współpracę z władzami Gminy Myślenice, członkami Rady Nadzorczej, dotychczasowymi kontrahentami, a przede wszystkim z pracownikami spółki - mówi Janusz Szczeciński, nowy Prezes Zarządu ZUO Sp. z o.o. w Myślenicach.

Janusz Szczeciński w latach 2010–2019 związany był zawodowo z Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Myślenicach, gdzie m.in. pełnił funkcję kierownika oddziału oraz koordynatora projektów.

W 2019 r. został zatrudniony w Urzędzie Miasta i Gminy Myślenice. Od 2020 r. na stanowisku Naczelnika Wydziału Organizacyjnego odpowiadał za prawidłowe funkcjonowanie Urzędu, w tym opracowywanie dokumentacji przetargowych oraz bieżącą współpracę z kontrahentami. Z ramienia Miasta i Gminy Myślenice w latach 2021-2022 koordynował pracę Punktu Szczepień Powszechnych przeciwko COVID-19 w Myślenicach.

Z wykształcenia magister zarządzania, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Słuchacz studiów podyplomowych na kierunku Master of Business Administration (MBA) w Wyższej Szkole Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu.

Na stanowisku zastąpi Jarosława Korabika, który złożył rezygnację.