LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

poniedziałek, 24 czerwca 2024

Biegaj z Dalinem vol.4 - edycja górska 2024

Biegacze ponownie stanęli do rywalizacji w ramach imprezy organizowanej przez Sekcję Biegową Dalinu Myślenice pn. „Biegaj z Dalinem”. W czwartej edycji wydarzenia zawodnicy zmierzyli się na trasach o długości 11 i 21 km. Z myślą o młodszych pasjonatach biegania przeprowadzono również zmagania na krótszych dystansach.

Uczestnicy biegu na starcie zameldowali się o godzinie 9:00, po czym wyruszyli wyznaczoną trasą, walcząc zarówno z rywalami, jak i z własnymi słabościami. Na dystansie 11 kilometrów najlepszy okazał się Jan Wydra, na drugim miejscu uplasował się Marek Żontołw, a tuż za nim do mety dotarł Mirosław Jaśkowiec. Bardzo dobrze poradziły sobie również biegaczki, wśród których najszybciej dystans pokonała Barbara Sobczyk, zaraz za nią w wyznaczonym punkcie pojawiła się Iwona Piekarz, a chwilę później również Urszula Dudzik.

Zacięta walka o pierwsze miejsce trwała też na dłuższym dystansie, gdzie ostatecznie triumfował Emil Drabik. Kilkanaście minut po zwycięzcy do mety dobiegł Przemysław Wróbel, natomiast najniższy stopień podium zajął Mariusz Trytko. W gronie kobiet najlepiej poradziła sobie Marta Papierz, a następne do mety przybiegły Barbara Fornalik i Olga Daszkowska.

Wyniki Biegaj z Dalinem vol. 4

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcą wręczono interesujące nagrody.

Wydarzenie to zostało zorganizowane dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Gminy Myślenice w ramach programu „Małe granty”.