Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

wtorek, 19 maja 2020

MAMA. Bohaterka w Naszym Domu. Wideożyczenia na Dzień Matki.

Piorunujący uśmiech, paraliżujące spojrzenie, sprytne ręce i błyskawiczna pomysłowość, to tylko niektóre z super mocy. Wiecie do kogo należą? Nie do Supermena, Batmana czy Power Rangers. To super bohaterki z naszych domów.: mamy!  Z myślą o nich powstała kolejna akcja Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.  Specjalnie na Dzień Matki ma powstać  internetowy koncert życzeń złożony z nagrań, które można przesyłać do 20 maja 2020 do godz. 14.00.

Do udziału w koncercie życzeń online z okazji Dnia Matki organizatorzy zapraszają wszystkich internautów. I tych starszych i tych młodszych. Życzenia można nagrywać samodzielnie, rodzinnie i z przyjaciółmi. Formuła jest dowolna. Może to być kilka ciepłych słów, wiersz, piosenka, a nawet… układ choreograficzny. Wszystko dla naszych super bohaterskich mam, z którymi często przez sytuacje epidemiologiczną nie możemy spotkać się osobiście.

Nagrania wykonane w ujęciu horyzontalnym, tj. w poziomie należy przesyłać najpóźniej do 20 maja 2020 do godz. 14.00 za pomocą platformy WeTransfer (www.wetransfer.com) na adres email: mokispromocja@myslenice.pl. Po nadesłaniu wszystkich spełniających kryteria nagrań zostanie przygotowany wspólny koncert życzeń , którego premiera przewidziana jest w mediach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Spośród wszystkich zgłoszonych życzeń wideo wylosowanych zostanie pięć osób, które otrzymają dla swoich mam ręcznie wykonane ceramiczne anioły, które powstały w pracowni Ceramicznej MOKiS i przygotowała je Barbara Kmiecik. Anioły są niepowtarzalne i bardzo oryginalne.

Termin nadsyłania zgłoszeń 20 maja 2020, godz. 14.00. Szczegóły w wydarzeniu MAMA. Bohaterka w Naszym Domu na facebooku MOKiS https://www.facebook.com/mokismyslenice/. Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS.