LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

niedziela, 26 września 2021

Myślenicka Scena kończy przywita jesień Jasienicy - zapraszamy 26 września!

Czwartym przystankiem Myślenickiej Sceny Letniej w bieżącym roku będzie Jasienica. Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym pikniku połączonym z licznymi atrakcjami w niedzielę 26 września na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej w Jasienicy!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: Myślenicka Scena Letnia w Jasienicy

Imprezy, które w tym roku odbyły się pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki w Myślenicach (Wianki 2021) oraz Drogini i Jaworniku, cieszyły się dużym zainteresowaniem i wierzymy, że również w Jasienicy 26 września frekwencja dopisze.

Wydarzenie rozpocznie się od 14:30, a w programie dla najmłodszych na animacje zaprosi kultowa maskotka z Psiego Patrolu – Chase, później widzowie zobaczą Jesienny Flashmob, czyli niespodziankę na powitanie jesieni! Ten pokaz o godzinie 16:00.

Od 17:30 scenę letnią opanują Latające Talerze, czyli zespół zjawiskowych artystów, śpiewających taneczne przeboje.Serdecznie zapraszamy na koncert, a wstęp dla wszystkich jest darmowy!

Imprezie towarzyszyć będzie oczywiście strefa gastronomiczna przygotowana przez Koła Gospodyń Wiejskich, nie zabraknie działań promocyjnych lokalnych instytucji, wymian książek, loterii fantowej, plenerowych lekcji tańca, gigantycznych dmuchańców, czy wspólnego śpiewania.

Mobilny Punkt Szczepień i Narodowy Spis Powszechny 2021

W trakcie imprezy zorganizowane zostaną dwa mobilne punkty, z których w jednym będzie można się spisać w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 – przypominamy, że udział w spisie do 30 września jest obowiązkowy! Jednocześnie będzie także możliwość szczepienia przeciw COVID-19 w mobilnym punkcie szczepień. Dostępne preparaty do szczepień to Pfizer, Astra Zeneca oraz Johnson&Johnson.