Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Informacje

środa, 20 maja 2020

Sokół Borzęta z nowym traktorkiem zakupionym z Budżetu Obywatelskiego

Trwa realizacja kolejnych zadań z Budżetu Obywatelskiego 2020, a projektem wybranym przez mieszkańców miejscowości Borzęta był zakup wyposażenia do pielęgnacji murawy lokalnego klubu. Burmistrz Jarosław Szlachetka oficjalnie przekazał przedstawicielom klubu LKS Sokół Borzęta nowy traktorek, kosę spalinową, przyczepkę do trawy oraz aerator.

- Do klubu sportowego Sokół Borzęta trafiło wyposażenie o łącznej wartości 26 tysięcy złotych z Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice realizowanego w roku 2020. Mam nadzieję, że sprzęt do pielęgnacji murawy będzie służył klubowi w rozwoju sportowych talentów z Borzęty oraz okolic – mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

W oficjalnym przekazaniu sprzętu wzięli udział prezes LKS Sokół Borzęta Andrzej Pilch, a także Stanisław Cichoń. W ramach Budżetu Obywatelskiego zakupiono nowy traktorek do utrzymania terenów zielonych John Deere x350R, przyczepkę nad trawę o pojemności 600 litrów, wykaszarkę spalinową Husqvarna, a także aerator do traktorka, czyli walec z kolcami służący do napowietrzania murawy.