LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Koronawirus

czwartek, 25 marca 2021

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta i Gminy Myślenice przedłużone do 30 kwietnia!

Informujemy, iż Urząd Miasta i Gminy Myślenice od poniedziałku 29 marca zostaje zamknięty do 30 kwietnia włącznie. Prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy oraz o korzystanie z e-usług i formularzy dostępnych na stronie www.myslenice.pl.

W celu załatwienia spraw wymagających osobistej obecności prosimy o kontakt i wcześniejsze umówienie sięz pracownikiem urzędu tel 12 639 23 00, e-mail: info@myslenice.pl Przebywając na terenie instytucji należy bezwzględnie zachować dotąd przyjęte środki w postaci maseczki ochronnej, dezynfekcji i dystansu 1.5m. 

Urząd Stanu Cywilnego również pracuje w trybie wewnętrznym

W celu rejestracji urodzeń oraz zgonów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z pracownikiem tel. 12 639 23 25.

-Przed budynkiem urzędu przy wejściu od ul. Jordana w miejscu monitorowanym i bezpiecznym pod nadzorem pracownika Dziennika Podawczego umieszczona zostanie w godz 7:30 – 15:30 specjalna zabezpieczona urna wrzutowa na dokumenty. W trosce o bezpieczeństwo, nie będzie możliwości złożenia dokumentów osobiście za potwierdzeniem odbioru.

UWAGA: Do urny nie wolno wrzucać wniosków o wydanie dowodu osobistego oraz druków meldunkowych. W celu złożenia niniejszego wniosku należy skontaktować się z pracownikiem wydziału - 12 639 23 84 (Dowody osobiste) oraz 12 639 23 87 (Meldunki).