Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

niedziela, 02 sierpnia 2020

Kolejny Zlot Food Trucków na myślenickim Zarabiu!

Ciężarówki serwujące swoje nietypowe przysmaki po raz kolejny zjadą na myślenickie Zarabie. Już w najbliższy weekend (31 lipca - 2 sierpnia) na plaży trawiastej na Zarabiu wystartuje impreza biegowa Garmin Ultra Race, ale także zapraszamy na Rynek Smaków w Myślenicach, czyli kolejny zlot Food Trucków w naszym mieście. 

To druga tegoroczna wizyta restauracji na kółkach w Myślenicach. Od zawsze Zloty Food Trucków cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Myślenic oraz turystów. Skosztować będzie można klasycznych burgerów, lodów, steków, frytek belgijskich, tostów, czy deserów, a także kuchni i przysmaków z całego świata.

W ramach Rynku Smaków w Myślenicach organizatorzy zapanowali także strefę dla dzieci z dmuchańcami, pokazy kulinarne, warsztaty, a także Mistrzostwa Ostrych Smaków.

Kilkanaście Food Trucków zaparkuje na Plaży Trawiastej na Zarabiu od piątku 31 lipca do niedzieli 2 sierpnia. W piątek impreza trwać będzie od 15:00 do 21:00, w sobotę od 12:00 do 21:00, natomiast w niedzielę od 12:00 do 20:00.

Ten termin musicie zapisać w swoim kalendarzu - szczegóły w wydarzeniu na Facebooku: Food trucki na Zarabiu - 31 lipca - 2 sierpnia