Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

niedziela, 15 marca 2020

Myślenicki Bieg Uliczny – trwają zapisy do szóstej edycji

Jak co roku w marcu na terenie Myślenic odbywa się nie tylko Bieg Tropem Wilczym, ale także Myślenicki Bieg Uliczny w ramach Tour de Małopolska. Impreza odbędzie się w niedzielę 15 marca. Trwają zapisy uczestników biegu na 10 kilometrów, którego trasa prowadzi ulicami myślenickiego Zarabia.

Biuro zawodów oraz start i meta Myślenickiego Biegu Ulicznego zlokalizowane będą w Zespole Szkół – Małopolska Szkoła Gościnności przy ulicy Zdrojowej 18 w Myślenicach.

- Zachęcamy do rejestracji na bieg na stronie internetowej www.tourdemalopolska.pl. Z roku na roku zawody stoją na wysokim poziomie sportowym, ale Myślenicki Bieg Uliczny to szansa na sprawdzenie formy po zimie nie tylko dla zawodowców, ale też amatorów. Impreza odbywa się przy wsparciu finansowanym Miasta i Gminy Myślenice, a w klasyfikacji biegu oprócz atrakcyjnych nagród dla zwycięzców w kategorii kobiet i mężczyzn oraz klasyfikacji drużynowej, przewidziane są też nagrody rzeczowe dla trójki najlepszych mieszkańców Myślenic zarówno w kategorii kobiet jak i kategorii mężczyzn – mówi Marek Pajka z Wydziału Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji UMiG Myślenice.

Na Myślenicki Bieg Uliczny zapisało się już prawie 800 uczestników, a organizatorzy zachęcają, aby zarejestrować się do końca lutego, by mieć gwarancję otrzymania pełnego pakietu startowego. W pakiecie startowym każdy z uczestników otrzymuje pamiątkowy kubek z własnym indywidualnym hasłem, numer startowy wraz z chipem pomiarowym, poczęstunek, a za ukończenie biegu w regulaminowym czasie na mecie zawodnicy otrzymują pamiątkowy medal. Organizator zapewnia także zabezpieczenie medyczne.