Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

sobota, 18 maja 2019

Noc Galerii już w najbliższą sobotę w MOKiS

W sobotę, 18 maja  Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na NOC GALERII, która w tym roku rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do 24.00. W tym czasie w niezwykłych, nocnych okolicznościach będziecie Państwo mogli zwiedzać wystawy, ale i wziąć udział w tajemniczych WARSZTATACH DLA DOROSŁYCH.

Wieczór rozpoczniemy o godzinie 18.00 wernisażem wystawy RYSUNEK RZEŹBIARZA, Katedry Rysunku Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, która jest partnerem wydarzenia.

O 19.00 otworzymy fotograficzną wystawę DZIAŁKA, która przeniesie nas niedaleko, bo na zbocza Góry Plebańskiej, ale pokaże niezwykłą estetykę miejskich ogródków.

Na godzinę 20.00 przewidzieliśmy wernisaż wystawy KOLEKCJA. Będzie to ekspozycja rozpoczynająca cykl pokazów malarstwa ze zbiorów Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

W godzinach od 22.00 - 23.00 trwać będą tajemnicze WARSZTATY DLA DOROSŁYCH, na które zapraszamy wszystkich dorosłych, którzy tego wieczoru będą mieli ochotę twórczo spędzić czas.

Wstęp wolny! Zapraszamy!

Patronat nad wydarzeniem sprawuje Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.