Pokaż
menu
boczne
LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

środa, 01 lipca 2020

#WspieramyPolskę – Myślenice na trasie ciężarówki Orlenu

Myślenice będą jedną z kilkudziesięciu miejscowości w Polsce, do której zawita akcja #WspieramyPolskę organizowana przez Fundację Orlen oraz PKN Orlen. Zapraszamy na plażę trawiastą przy ulicy Parkowej na Zarabiu w środę 1 lipca od godziny 12:00 do 18:00.

Wydarzenie ma charakter edukacyjny, a uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Nie zabraknie też konkurencji sprawnościowych oraz sportowej rywalizacji.

 - Do Myślenic przyjadą sportowcy reprezentujący Polskę z Grupy Sportowej Orlen Team oraz Orlen. Odwiedzając naszą ciężarówkę będziecie mogli poczuć się jak Robert Kubica, jadąc w symulatorze Formuły 1 lub mierząc swój czas reakcji na tzw. refleksomierzu – zachęcają organizatorzy.

Celem akcji „#WspieramyPolskę” jest promowanie produktów polskich producentów. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży. W środę 1 lipca na Zarabiu stanie legenda motoryzacji, amerykański  truck z naczepą, w której organizatorzy ‒  Fundacja Orlen i PKN Orlen ‒ przeprowadzą wspomnianą akcję.

Poza ankietą na temat polskich produktów, za udział w której będzie można otrzymać spożywcze niespodzianki, wszyscy znajdą coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!