LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Wydarzenia

sobota, 07 sierpnia 2021

X Gala MMA Maximus Warriors już 7 sierpnia w Myślenicach

Klub MMA Maximus zaprasza na jubileuszową X edycję Gali MMA Maximus Warriors, która odbędzie się 7 sierpnia od 19:00 w Myślenicach. Oktagon, będący areną walk w mieszanych sztukach walki MMA będzie zlokalizowany w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu, a organizatorzy uruchomili już sprzedać biletów na to wydarzenie!

- Ta jubileuszowa gala będzie zwieńczeniem naszych wcześniejszych edycji, zaprosiliśmy najważniejszych gości, którzy wspierali nasz klub oraz organizowane gale MMA. W zawodach wezmą również nasze zaprzyjaźnione kluby MMA. W planie jest 15 walk, a wśród nich pojedynki w formule MMA mężczyzn, w tym jedna walka w wadze ciężkiej, dwie walki bokserskie i jeden pojedynek kobiet w MMA. Będą to starcia na najwyższym poziomie – zapowiada Anna Szymska, prezes MMA Maximus Warriors.

Ze względu na wyjątkową rocznicę Gali MMA Maximus Warriors X zorganizowane są aż trzy walki wieczoru, dwie z nich będą o Pasy Mistrzowskie rodzimej federacji oraz jedna walka międzynarodowa. Specjalnie na galę w Myślenicach przyleci zza oceanu utytułowany Amerykanin Rob Lee, który zmierzy się w oktagonie z  Adnanem Nane Alic z Serbii.

W gali MMA w Myślenicach zaprezentują się zawodnicy z takich klubów jak Berserkers Team Bielsko Biała, Chaos Bratislava, Fabryka Sportu Chełm, Fightman, Szyszka Team, Tornado Team i gospodarze z klubu Maximus.

Dodatkowo pomiędzy walkami organizatorzy zapowiadają Mistrzostwa w Armwrestlingu „Niedźwiedzie Orawy”  oraz występy taneczne MMA Chicks.

Dołącz do wydarzenia: GALA MMA MAXIMUS WARRIORS X - Wieczór Mistrzów

7 sierpnia 2021 zapraszamy do Myślenic – bilety można zakupić pod numerami telefonów: 503622055, 792870726 oraz 785506349.