LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

piątek, 30 kwietnia 2021

Centrum Medyczne Maszachaba: Bezpłatna mammografia w Głogoczowie

30 kwietnia 2021 roku w Głogoczowie na parkingu sklepu LEWIATAN-ZACHĘTA (Głogoczów 857) stanie mammobus, w którym przeprowadzone zostaną bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Zarejestrować się można pod numerem 12 633 02 18 lub 503 777 651. Ilość miejsc jest ograniczona!

W mammografii wykonywanej w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Do badania uprawnione są Panie w wieku 50-69 lat (urodzone w latach: 1971-1952), które są ubezpieczone i nie były leczone z powodu raka piersi, a także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciąu ostatnich 24 miesięcy,
  • są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały piesemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Przypominamy o badaniu Paniom, które nigdy nie wykonywały mammografii!

 Informujemy, iż w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania są wykonywane z zachowaniem wszelkich wymogów reżimy sanitarnego w zakresie wyposażenia techników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni mogą przebywać jednicześnie tylko dwie Panie, co zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu. Przed badaniem Panie proszone są o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji Pań są środki dezynfekcji rąk. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej lub przyłbicy, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Zachęcamy uprawnione Panie do zgłoszeń na bezpłatne badanie profilaktyczne. Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100% gwarancje powrotu do zdrowia.

Zapraszamy na badania:

30 kwietnia 2021 - GŁOGOCZÓW
- Parking sklepu LEWIATAN-ZACHĘTA, Głogoczów 857
- badania od 9:00 do 16:00

Informacja-rejestracja: 12 633 02 18 lub 503 777 651
Ilość miejsc ograniczona!