LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 20 kwietnia 2021

MOWES: Badanie współpracy UMiG Myślenice z organizacjami pozarządowymi

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza do udziału w badaniu realizowanym przez Fundację Biuro Inicjatyw Społecznych w związku z planowanymi przez Urząd zmianami w obszarze współpracy z organizacjami. Celem badania jest poprawa jakości współpracy między Urzędem a organizacjami pozarządowymi w gminie Myślenice oraz dalszy jej rozwój.

Chcielibyśmy poznać Państwa opinie na temat dotychczasowej współpracy z Urzędem oraz pomysły na jej usprawnienie w przyszłości. Badanie przebiegać będzie w dwóch etapach:
I- ankieta,
II - spotkanie z organizacjami pozarządowymi 28.04.2021 godz. 17:00.

Zachęcamy bardzo do odpowiedzi na pytania w ankiecie, do której link zamieszczamy poniżej. Jej wypełnienie zajmie ok 15 minut.
LINK DO ANKIETY: Wypełnij formularz o współpracy Twojej organizacji z Gminą Myślenice


Jednocześnie serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line poświęcone dyskusji na temat współpracy myślenickich organizacji pozarządowych z urzędem, które odbędzie się 28.04 br. (środa) o godz. 17.00. Prosimy o zgłoszenia do dnia 26.04.
Link do formularza: Zapisz się na wideokonferencję dla NGO z Gminy Myślenice

Bardzo nam zależy na Państwa opinii. Wyniki badania będą miały wpływ na zmiany w obszarze współpracy NGO-JST w gminie w następnych latach.