LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

wtorek, 14 września 2021

Myślenicki Bieg Uliczny - 7. edycja w niedzielę 26 września!

Już po raz siódmy biegacze z południa polski jak i z dalszych zakątków naszego kraju przyjadą do Myślenic zmierzyć się z dystansem 10 km! Zawodnicy mogą liczyć na szybka trasę wzdłuż rzeki Raby. Tradycją jest już ustanawianie przez wielu z nich swoich nowych rekordów życiowych jak również debiutowanie w biegu ulicznym. W tym roku spotykamy się 26 września, a bieg rozgrywał się będzie w dwóch seriach, tak aby nie gromadzić nadmiernej ilości osób w jednym czasie w jednym miejscu. Impreza będzie również plenerowa – Biuro Zawodów będzie znajdować się na otwartym powietrzu za Hala Sportową na Zarabiu.

Co trzeba zrobić, aby wystartować? Wejść na stronę www.tourdemalopolska.pl i zapoznać się z regulaminem, w którym wyjaśniony jest schemat zapisów, program imprezy, warunki uczestnictwa. Następnie 26 września pojawić się na stracie i przeżyć biegową przygodę w gronie setek zapalonych biegaczy.

Uczestnicy mogą liczyć na: elektroniczny pomiar czasu, dokładnie wymierzoną, oznaczoną co 1 kilometr, szybką trasę - idealną do bicia rekordów życiowych, medal na mecie, gadżet okolicznościowy, oraz nagrody dla najszybszych. Trasa przebiega ścieżką pieszo-rowerową od mostu na Zarabiu do Osieczan i liczy dokładnie 10 km.

Serdecznie zapraszamy również mieszkańców do kibicowania zawodnikom na trasie!

Zawody organizowane są przy wsparciu Miasta i Gminy Myślenice, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, Małopolskiej Szkoły Gościnności oraz firmy POLPLAST.

Zapraszamy do śledzenia:

https://www.facebook.com/tourdemalopolska
https://www.instagram.com/tourdemalopolska/

Do zobaczenia na starcie!