LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

czwartek, 18 lutego 2021

Nie bądź obojętny! To Twoje miasto

W ostatnim czasie zauważamy coraz więcej działań podejmowanych przez Miasto i Gmina Myślenice na rzecz ochrony środowiska, którym towarzyszą liczne dotacje pomagające niwelować najważniejsze problemy związane z naszym ekosystemem.
 

Niejednokrotnie obawa przed skomplikowanym procesem uzyskania funduszy na rzecz wymiany pieca, okien czy instalacji nowych systemów grzewczych może okazać się główną przeszkodą przed podjęciem kroków w stronę należnej dotacji. Zapewniamy, że nasi doradcy przeprowadzą Państwa przez każdy proces i pomogą uzyskać fundusze w ramach interesującego Państwa eko-projektu bez obaw o skomplikowaną biurokrację
Tym samym serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fanpage Eko-MY Myślenice Zielona Gmina”, gdzie znajdziecie Państwo bieżące informacje z zakresu oferowanych dotacji i nie tylko…Warto również zapoznać się ze skutkami jakie niesie za sobą obojętność na nasz lokalny eko-system . W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do skorzystania z poniższych numerów telefonów oraz do kierowania wiadomości prywatnej na wspomnianym profilu facebookowym.

Eko-My > KLIKNIJ

Pomagamy mieszkańcom Gminy Myślenice w uzyskaniu dotacji w ramach dostępnych Programów między innymi na:
- wymianę źródeł ogrzewania budynków na ekologiczne (np. kocioł gazowy, pompa ciepła, kocioł na pelet drzewny itp.),
- wymianę/modernizację instalacji grzewczej w budynkach (c.o. i c.w.u.),
- termomodernizację budynków ( to jest ocieplenie ścian, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej),
- montaż mikroinstalacji fotowoltaicznej,
- montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.


Informujemy że z terenu gminy Myślenice zostało złożonych już ponad 500 wniosków z programu Czyste Powietrze co stanowi 3 miejsce wśród gmin w całym województwie małopolskim.

Godziny pracy: Pn. 7:30-17:00, Wt.-Czw. 7:30-15:30 i Pt. 7:30-14:00

Tel. 12 639 23 38 i 693 832 221.