LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

piątek, 14 stycznia 2022

Zapisy Garmin Ultra Race 2022 ruszają!

Zawody Garmin Ultra Race to cykl kultowy, który co roku wpisuje się w kalendarz startów tysięcy biegaczy ultra w Polsce! W sezonie 2022 organizatorzy ponownie przygotowali dla Zawodników 3 lokalizacje!

Myślenice – to tu zaczynają się góry

W nadchodzącym sezonie Myślenice po raz kolejny zainaugurują cykl Garmin Ultra Race! Beskidy będą areną zmagań zawodników 7 maja 2022! Zawodnicy, którzy zdecydują się na start w ramach tej lokalizacji będą mieli do wyboru jeden z czterech dystansów: GUR 80, GUR 50, GUR 27, GUR 13.

Myślenice są dobrze znane jako „Strefa Czasu Wolnego”. Tutaj w latach 20. XX wieku powstało Zarabie – rekreacyjna dzielnica miasta. Jest ono dzisiaj wymarzonym
miejscem odpoczynku dla wszystkich, bez względu na wiek. Nieskażone powietrze, góry, lasy, czyste wody Raby oraz doskonała infrastruktura turystyczna stwarzają liczne możliwości spędzania wolnego czasu.

Radków – wyjątkowa rywalizacja w Górach Stołowych
Zapisy na Garmin Ultra Race 2022 rozpoczną się 14 stycznia o godz. 12:00. Rejestracja prowadzona będzie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na oficjalnej stronie zawodów www.ultrarace.pl. Aby być na bieżąco obserwuj oficjalny profil zawodów na Facebooku!