LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Aktualności

piątek, 26 czerwca 2020

Życzenia burmistrza Miasta i Gminy Myślenice na zakończenie roku szkolnego

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice,

Rozpoczynają się długo wyczekiwane przez dzieci i młodzież wakacje, dziś w placówkach oświatowych odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/20, którego drugi semestr był zdecydowanie inny, niż te, do których byliśmy przyzwyczajeni. To był rok pełen szczególnych wyzwań zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów i rodziców, którzy brali czynny udział w rozwoju edukacyjnym swoich pociech.

Z okazji zakończenia roku szkolnego, pragnę wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek oświatowych, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz rodzicom i uczniom serdecznie podziękować, pogratulować i złożyć życzenia wszelkiej pomyślności. Niech upragnione wakacje przebiegną pod znakiem osobistego rozwoju, niezapomnianych wspomnień, a przede wszystkim w zdrowiu i wyczekiwanej przez nas wszystkich normalności.

Życzę wszystkim udanego wypoczynku i abyście w nowym roku szkolnym mogli wrócić do szkolnych ławek z zapasem sił oraz gotowości do podjęcia nowych zadań, realizacji marzeń i planów.

Z wyrazami szacunku,

Jarosław Szlachetka
Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice