LOKALIZACJA: Małopolska. Powiat Myślenicki.

Kultura

czwartek, 04 lutego 2021

Muzeum Niepodległości w Myślenicach zaprasza ponownie!

Od początku lutego ponownie otwarte dla indywidualnych zwiedzających mogą być muzea na terenie całego kraju. Swoje podwoje otwiera również Muzeum Niepodległości w Myślenicach, które będzie otwarte od wtorku do piątku w godzinach od 8:30 do 16:00, zachowując wszelkie obostrzenia sanitarne.

- Nie ma możliwości zwiedzania muzeum w grupach, za wyjątkiem rodzin z małymi dziećmi. Na terenie całego muzeum jednocześnie może przebywać 15 osób zwiedzających, którzy muszą posiadać maski lub przyłbice. Zachęcamy do odwiedzin naszej placówki i zapoznanie się z ekspozycją muzeum, jednak informujemy iż obowiązuje bezwzględny zakaz dotykania eksponarów, natomiast do woli można robić zdjęcia. Serdecznie zapraszamy! - czytamy w komunikacie Muzeum Niepodległości w Myślenicach.

Do odwołania zawieszone są prowadzona przez Muzeum Niepodległości w Myślenicach działalność edukacyjna, spotkania z historią oraz wernisaże i inne wydarzenia muzealne.

Muzeum Niepodległości w Myślenicach znajduje się przy ulicy Traugutta 11. Wejście dla zwiedzających osób indywidualnych jest możliwe od wtorku do piątku w godzinach 8:30-16:00.